PORADENSTVO POSKYTUJEME V TÝCHTO OBLASTIACH

Manažment

Naše oddelenie pre poradenstvo v oblasti manažmentu tvorí tím skúsených odborníkov, ktorých práca začína pochopením Vašej organizácie - jej fungovania, Vašej konkurencie, firemnej kultúry a identity, cieľov a vízií. Vďaka tomu vie náš tím poradiť, ako dosiahnuť stanovené ciele, preniknúť na nové trhy, zrealizovať úspešné projekty, zjednodušiť interné systémy alebo zaviesť najnovšie technológie. Ponúkame merateľné výsledky a prinášame kombináciu lokálnych skúseností o trhu s globálnou praxou členských firiem KPMG. Pomôžeme vám urobiť adekvátne rozhodnutia, znižovať náklady, vybudovať efektívnejšiu firmu alebo nastaviť vhodnú stratégiu v oblasti technológií.

PR a Marketing

Na základe dlhoročných profesionálnych skúseností členov nášho tímu ponúkame klientom poradenstvo vo fázach tvorby stratégií, zlepšenia internej komunikácie, krízovej komunikácie a budovania reputácie firmy. V prípade komunikácie nových vízií verejnosti pomáha náš tím od počiatku pri tvorbe projektu cez úspešnú realizáciu a následné komunikovanie informácií. 

Audit a Web

Spoznajte spoločne s nami vašich zákazníkov a to vďaka dôkladným auditom. K používateľskej skúsenosti pristupujeme komplexne, aby sme mohli štatisticky určiť produkty a služby, ktoré budú vaši zákazníci radi používať. - UX testovanie použiteľnosti Pozorovanie zákazníkov priamo pri práci s vašim produktom je najspoľahlivejší spôsob ako odhaliť nedostatky Vášho webového sídla. UX audit Pri UX audite prejdeme detailne celý web, e-shop alebo aplikáciu a navrhneme odporúčania s cieľom vyšších konverzií. Audit sociálnych sietí vykonávame pomocou dlhodobých sledovaní interakcií a sledovanosti, do analýz pripájame behaviorálne analýzy správania sa zákazníkov na sociálnych sieťach a ich následné prepojenie na firmu a jej produkty/služby.

Energetické poradenstvo


Významný vplyv na využitie potenciálu úspory energie majú aj sprievodné analýzy a poradenstvo. Naši špecialisti na úsporu energie Vám dôkladne zanalyzujú spotrebu energie v domácnosti alebo vašej firme. Tak spoločne s vami zabezpečíme, že identifikujete a dôsledne využijete všetky faktory, ktoré prichádzajú pri úsporách energie do úvahy. Z tohto dôvodu je energetické poradenstvo ústrednou službou našej spoločnosti.

Ako prebieha nami ponúkané poradenstvo ?

Poradenstvo je realizované formou osobných ako aj online stretnutí, na ktorých si náš tím so zástupcami Vašej firmy/projektu prejde Vaše vízie a naše strategické nápady.

Ak chcete využiť naše poradenstvo

Často kladené otázky

Čo Vás môže zaujímať

Pre koho sú služby určené ?

Pre všetkých, ktorí potrebujú pomoc s realizovaním vízií i pre tých, ktorí cítia, že je čas aby ich firma napredovala.

Prečo si objednať profesionálnych poradcov ?

Vlastniť firmu, mať víziu a chcieť zrealizovať projekt sú výzvy časovo a systémovo náročné. Častokrát o úspechu rozhodujú maličkosti, ktoré sa pri snahe o dokonalosť strácajú. Po čase sa vytratí nadhľad a projekt prestáva napredovať. Vtedy nastupujú profesionály, ktorí rozhodnutia korigujú, upravujú pripravenú stratégiu podľa aktuálnych noriem a vnášajú do projektu/firmy ,,nový dych".

Garantujeme úspech Vaších vízii ?

Náš tím urobí maximum pre to, aby boli Vaše zadefinované ciele dosiahnuté v čo najväčšej miere. Spokojnosť našich klientov je našou najlepšou vizitkou.